Çapkınoğlu Hakkında – Çapkınoğlu Group | Vestel, Merinos Mağazaları İnşaat, Turizm Hotelcilik

35 Yıldır Sizinleyiz..

Çapkınoğlu Hakkında

Çapkınoğlu şirketler grubu ticaret hayatına ilk 1987 yılında Ekrem ÇAPKINOĞLU inşaat müteahhitliği ve taahhüt işleri olarak başlamıştır. Günümüze kadar devam eden resmi ve özel inşaat projelerinin yanısıra, Çapkınoğlu Dayanıklı tüketim malları Ltd.Şti. Ekrem ÇAPKINOĞLU ve Cem ÇAPKINOĞLU Ortaklığı ile kurulmuş ve halen bir çok iş yerinde faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bügün Çapkınoğlu Grup adıyla devam eden firmanın Vestel Yenimahalle, Vestel Zorlu Grand otel altı  olarak devam etmektedir. Trabzon genelinde 1 alışveriş merkezi ve 4 konsept mağaza ile halkımıza hizmet veren şirketimiz, Trabzon halkına üstün hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir. Çapkınoğlu Grup elektronik ve beyaz eşya sektöründe Türkiye’nin İhracat gururu olan Vestel ve Konfor Mobilya markalarının ilimiz ve bölgemizin en büyük bayisi olarak hizmet vermenin gururunu yaşamaktadır.

Çapkınoğlu Grup ayrıca son dönemde 2016 yılında hizmete açılan Hanzade Park Hotel girişimine dahil olarak Turizm ve Otelcilik alanında faaliyetlerini sürdürmektedir.

Ekrem ÇAPKINOĞLU

Cem ÇAPKINOĞLU

İŞBİRLİĞİ TALEPLERİ

Şirketimizin işbirliği politikaları hakkında detaylı bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz. Bize zaman ayırdığınız için teşekkür ederiz.

X