Misyon ve Vizyon – Çapkınoğlu Group | Vestel, Merinos Mağazaları İnşaat, Turizm Hotelcilik

Misyon ve Vizyonumuz

Çapkınoğlu markasını günümüze ulaştıran değerleri koruyarak; müşterilerimiz için kaliteli ürün ve hizmetler sunmak, iş ortaklarımız için güvenilir partner olmaktır. Çapkınoğlu vizyonu faaliyet bölgesinde topluma yararlı ürün ve hizmetler sunmayı hedefler. Bu kapsamda bayisi olduğumuz markaların ürün ve hizmetlerinin ulaşılabilir ve aynı zamanda kalite standartlarına uygun olmasını benimseriz.

Bölgemizde yüksek yoğunluklu olarak sürdürdüğümüz mağazacılık faaliyetlerinde müşteri memnuniyeti, ürün ve hizmet kalitesi Çapkınoğlu markasının önemsediği kriterlerdir.

Temsilcisi olduğumuz Vestel ve Konfor markalarının ürün ve hizmetlerinde müşteri memnuniyeti kapsamında doğru ürüne yönlendirme, Cazip avantajları önerme, uygun ödeme koşulları sunarız.

Misyonumuz

Müşterilerimiz için sunduğumuz ürün ve hizmetlerin günümüz standartlarına uygun, kaliteli ve ulaşılabilir olmasını sağlamak, Çalışanlarımız için güvenli ve sosyal hakları korunan istihdam alanları oluşturmak, İş ortaklarımız için güvenilir partner olmaktır.

business
X