araba11

Bu kampanya Milli Piyango İdaresinin 13,05,2016 gün / 40453693-255.01.02/1269-3959 sayılı izni ile düzenlenmektedir. 20.05.2016 – 30.08.2016 Tarihleri arasında Çapkınoğlu Vestel Mağazalarından 600 TL’lik her alışveriş karşılığında çekiliş kuponu verilerek katılım sağlanmaktadır. Kampanyamıza 18 Yaşından küçükler katılamaz. Kampanya katılımcıları sağladıkları kimlik bilgilerinin doğruluğundan sorumludur. Bu sebeple yaşanacak olumsuzluklardan Çapkınoğlu Firması ve kampanya
düzenleyicileri sorumlu tutulamaz. Katılımcıların T.C. Vatandaşlık kimlik numarasına sahip olmaları zorunludur. Yabancı uyruklu müşterilerimiz kampanyamıza katılamaz.

Kampanyamız Çapkınoğlu Vestel Meydan ( Kahraman Maraş Caddesi, Zorlu Grand Hotel Altı) Çapkınoğlu Kaşüstü Vestel Şube (Kaşüstü Beldesi, Köleoğlu İşmerkezi Altı) Çapkınoğlu Vestel Yenimahalle Şube (Hasan Saka Cad. No:10/A Yenimahalle) Vestel Mağazalarımızdan yapacakları 600 TL’lik her alışveriş karşılığında çekilişe katılma hakkına sahip olacaktır. Katılımcılar alışveriş tutarları göz önünde bulundurularak birden fazla kuponla çekilişe katılabilirler.

Katılımcılar kendilerine ibraz edilen kuponların doğru bilgi içerdiğini kontrol etmek ve doğruluğunu teyid etmekle yükümlüdür. Yanlış bilgilendirme sonucu kuponları geçersiz sayılan katılımcılar Çapkınoğlu firmasını veya kampanya düzenleyicilerinisorumlu tutamaz. Bu kampanyaya Çapkınoğlu çalışanları, ve birinci dereceden yakınları katılım sağlayamaz.

Kampanya katılımcıları 600 TL’lik alışveriş ve üstü tutarlar karşılığında aldıkları çekiliş kuponlarını ve faturaları muhafaza etmekle yükümlüdür. Verilen çekiliş kuponları ve faturaların kaybedilmesi durumunda çekiliş hakları geçersiz sayılacaktır.

09.09.2016 Tarihinde Çapkınoğlu Vestel Meydan Şubemizde Noter huzurunda yapılacak çekilişle talihliler Asıl ve yedek talihlilerbelirlenecektir. Kampanya halka açık ve note huzurunda gerçekleştirilecektir. Adres:Meydan Vestel Mağaza adresimiz: Kahramanmaraş Caddesi Zorlu Grand Hotel Altı / Ortahisar / Trabzon

Yapılacak çekiliş sonucunda 1 talihliye 2016 Model CITROEN marka C-ELYSEE Model Beyaz renkli araba hediye edilecektir. Kampanya detayları ve ayrıntılı bilgi için mağazalarımıza bekleriz.

Kaydet

X